Kontrast
Czcionka

Serwis Ciepłowniczy
720 821 777

Pogotowie cieplne
660 619 333

Przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby zobaczyć więcej

O nas

Witamy na stronie internetowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej „TERMAL” S.A. w Lubinie.

Znajdą tu Państwo informacje o Spółce, aktualne ogłoszenia,
taryfę cenową dla naszych Klientów oraz niezbędne dane kontaktowe.

Gorąco zapraszamy!Aktualności

Wskaźnik Efektywności Energetycznej 2023

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej TERMAL S.A. w Lubinie ...

Sprawozdanie z Działań Mających na Celu Osiągnięcie Efektywnego Energetycznie Systemu Ciepłowniczego za Rok 2023

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej TERMAL S.A. w Lubinie ...

Więcej Aktualności

Mieszkańcy

Wybierając mieszkanie ogrzewane ciepłem systemowym zapewniasz sobie bezpieczeństwo i komfort przez cały rok. Nie musisz myśleć o zagrożeniach związanych z zatruciami i wybuchami, zapominasz także o dostawach paliwa i przeglądach technicznych. Niezawodność zapewniają specjaliści czuwający na bezpieczeństwem dostaw całą dobę przez okrągły rok. Dzięki wysokim normom, związanym z produkcją i dostawą jest to także ogrzewanie ekologiczne, które ogranicza smog w mieście.

Przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby zobaczyć więcej

Obsługa Klienta

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami i zorientowanie się w możliwościach przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby zobaczyć więcej

Ciepło systemowe

Ciepło systemowe to ekologiczny, wygodny i najbezpieczniejszy użytkowaniu sposób ogrzewania, dostępny przez cały rok. Nowoczesne urządzenia zapewniają pełny zakres regulacji i pozwalają na dowolne sterowanie poborem ciepła, co zwiększa komfort odbiorców oraz zmniejsza zużycie energii. To również ciepła woda, komfort i bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki.

Przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby zobaczyć więcej

Zmień bojler na kaloryfer

Aby przejść przez profesjonalny trening nie trzeba odwiedzać klubu fitness. Wystarczy sporo chęci i dyscypliny. Przyda się też dobry plan. Dlatego przygotowaliśmy ćwiczenia, które pomogą wzmocnić mięśnie brzucha i poprawić sylwetkę. Warto również zadbać o prawidłową dietę. Nie ma żadnych ograniczeń dla chcących dbać o formę i każdy może wykonywać wszystkie ćwiczenia. Zapraszamy do zamieniania bojlerów na kaloryfery.

więcej

e-learning Lekcje ciepła

Zapraszamy nauczycieli, a także rodziców i dzieci, do korzystania z onlineowych zajęć, przygotowanych audiobooków książeczek, kolorowanek, proponowanych eksperymentów i doświadczeń.

więcej

Magazyn Ciepła Systemowego

Zdjęcie do artykułu Lubelski dworzec metropolitalny już działa

Lubelski dworzec metropolitalny już działa

Ma być wizytówką miasta i regionu oraz przykładem nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych i architektonicznych. Dworzec Lublin został otwarty w połowie stycznia…

Zdjęcie do artykułu Jak zatrzymać ciepło

Jak zatrzymać ciepło

Zima nie odpuszcza, w wielu miejscach w Polsce temperatura spada poniżej zera. Podpowiadamy, jak zadbać o komfort cieplny w mieszkaniu,…

Zdjęcie do artykułu Energia drzemiąca w odpadach

Energia drzemiąca w odpadach

Nie stać nas na marnowanie energii, musimy się nauczyć, jak ją efektywnie oszczędzać i skutecznie odzyskiwać. Także ze śmieci.

Zdjęcie do artykułu Strefa czystego transportu: na zdrowie!

Strefa czystego transportu: na zdrowie!

Wiele europejskich miast ogranicza ruch, w centrum. Strefy czystego transportu mają się również pojawić w polskich miastach, na początek w…